Marián Kuffa a jeho video

Autor: Dušan Veselovský | 26.8.2014 o 15:05 | (upravené 26.8.2014 o 15:15) Karma článku: 12,03 | Prečítané:  5141x

Tento blog je krátky. Je krátky pre to, lebo to bol vlastne len môj status. No status zanikne v mori statusov a tu, ako blog to bude mať väčšiu životnosť. Myslím si, že je dôležité, aby tých pár viet malo životnosť. Viac k tejto temnote nemám čo povedať. Za mňa to povedali iní, na ktorých reakcie nájdete odkazy v texte blogu.

Eugen Korda natočil krátky video blog s Mariánom Kuffom, kňazom, ktorý si doteraz vyslúžil veľký rešpekt od spoločnosti za svoje aktivity, ktoré robí pre vylúčené komunity. Kuffa nahlas povedal svoj názor na gejov a lesby. Jeho najfašistickejšie vyjadrenia sú:

  • Gejovia a lesby sú podľa Kuffu horší ako vrahovia.
  • Podľa Kuffu existujú dva typy gejov, primárni a sekundárni. Horší sú podľa neho sekundárni. Podľa Kuffu sú zrejme homosexuáli buď zlí alebo horší.
  • Sekundárny homosexuál vraj vyskúšal všetky ženy. Ale sú zhýralí a tak teraz chcú mužov.
  • Pán Kuffa verí, že homosexuáli podplatili celý svet, aby zrejme uvrhli svet do homosexuality.
  • Podľa Kuffu sú zrejme homosexuáli, ak sa im podarí vybojovať rovnakopohlavné zväzky, nie obyčajní vrahovia, ale masoví vrahovia, ktorí budú zodpovední za genocídu slovenského národa.
  • Podľa Kuffu netreba s homosexuálmi nič robiť, zrejme mal na mysli, že ich netreba vraždiť alebo dávať do plynu, lebo vyhynú sami. 

Vyjadrenia som povyberal z analýzy prepisu tohto rozhovoru, ktorého autorkou je Blažena Ovsená, a ktorý vám odporúčam prečítať si celý: "Prepáčte milí homosexuáli...

Týždeň Kuffovo fašistické video stiahol. Video sa dá stiahnuť zo stránky, no zlí ľudia, hlúpi ľudia a klérofašisti s ich nenávisťou v srdci ostávajú. Na Slovensku žijeme dobu, kde takýto ľudia miesto toho, aby sa stiahli do kúta svojej nenávisti, túto infekčnú žlč radi a hlasno prezentujú vo verejnom a politickom priestore. Je to nákazlivé. Každý, len so zárodkom hlúposti a nenávisti v sebe, sa nakazí a tento mor v ňom a v spoločnosti bujnie. Je to nebezpečné.

Je to hrozná doba, kde si niekto dovolí nahlas verejne povedať to, čo vyplašilo na Kuffových slovách aj Štefana Hríba
"Marián Kuffa s istou úľavou konštatuje, že obyčajní homosexuáli vyhynú sami, takže „netreba nič“. My na Slovensku teda chceme, aby títo ľudia vyhynuli? A čo by bolo „treba“, ak by náhodou sami nevyhynuli, pán farár?"

Aj ja sa teda pýtam, a nie len simplexných bratov Kuffovcov, ale aj ich obdivovateľov a súhlasiacich:

Čo by bolo treba robiť? Čo by ste chceli robiť, ak nevyhynieme?

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Minúta po minúte: Ministerky po nehode potvrdili dvanásť obetí, z toho štyri maloleté

Na operačnom stredisku Krajského riaditeľstva je zriadená informačná telefónna linka 096130 2154.

Komentár Juraja Fellegiho

Čaputová pristala na ľudovú zábavu

Najbližšie môže Markíza žiadať, aby Čaputová vystúpila ako utajený šéf.


Už ste čítali?