Marián Kuffa a jeho video

Autor: Dušan Veselovský | 26.8.2014 o 15:05 | (upravené 26.8.2014 o 15:15) Karma článku: 12,03 | Prečítané:  5243x

Tento blog je krátky. Je krátky pre to, lebo to bol vlastne len môj status. No status zanikne v mori statusov a tu, ako blog to bude mať väčšiu životnosť. Myslím si, že je dôležité, aby tých pár viet malo životnosť. Viac k tejto temnote nemám čo povedať. Za mňa to povedali iní, na ktorých reakcie nájdete odkazy v texte blogu.

Eugen Korda natočil krátky video blog s Mariánom Kuffom, kňazom, ktorý si doteraz vyslúžil veľký rešpekt od spoločnosti za svoje aktivity, ktoré robí pre vylúčené komunity. Kuffa nahlas povedal svoj názor na gejov a lesby. Jeho najfašistickejšie vyjadrenia sú:

  • Gejovia a lesby sú podľa Kuffu horší ako vrahovia.
  • Podľa Kuffu existujú dva typy gejov, primárni a sekundárni. Horší sú podľa neho sekundárni. Podľa Kuffu sú zrejme homosexuáli buď zlí alebo horší.
  • Sekundárny homosexuál vraj vyskúšal všetky ženy. Ale sú zhýralí a tak teraz chcú mužov.
  • Pán Kuffa verí, že homosexuáli podplatili celý svet, aby zrejme uvrhli svet do homosexuality.
  • Podľa Kuffu sú zrejme homosexuáli, ak sa im podarí vybojovať rovnakopohlavné zväzky, nie obyčajní vrahovia, ale masoví vrahovia, ktorí budú zodpovední za genocídu slovenského národa.
  • Podľa Kuffu netreba s homosexuálmi nič robiť, zrejme mal na mysli, že ich netreba vraždiť alebo dávať do plynu, lebo vyhynú sami. 

Vyjadrenia som povyberal z analýzy prepisu tohto rozhovoru, ktorého autorkou je Blažena Ovsená, a ktorý vám odporúčam prečítať si celý: "Prepáčte milí homosexuáli...

Týždeň Kuffovo fašistické video stiahol. Video sa dá stiahnuť zo stránky, no zlí ľudia, hlúpi ľudia a klérofašisti s ich nenávisťou v srdci ostávajú. Na Slovensku žijeme dobu, kde takýto ľudia miesto toho, aby sa stiahli do kúta svojej nenávisti, túto infekčnú žlč radi a hlasno prezentujú vo verejnom a politickom priestore. Je to nákazlivé. Každý, len so zárodkom hlúposti a nenávisti v sebe, sa nakazí a tento mor v ňom a v spoločnosti bujnie. Je to nebezpečné.

Je to hrozná doba, kde si niekto dovolí nahlas verejne povedať to, čo vyplašilo na Kuffových slovách aj Štefana Hríba
"Marián Kuffa s istou úľavou konštatuje, že obyčajní homosexuáli vyhynú sami, takže „netreba nič“. My na Slovensku teda chceme, aby títo ľudia vyhynuli? A čo by bolo „treba“, ak by náhodou sami nevyhynuli, pán farár?"

Aj ja sa teda pýtam, a nie len simplexných bratov Kuffovcov, ale aj ich obdivovateľov a súhlasiacich:

Čo by bolo treba robiť? Čo by ste chceli robiť, ak nevyhynieme?

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Už ste čítali?